Józefów nad Wisłą

Newsy:BRAK Newsów


#1 2009-05-08 23:56:25

melon

Administrator

Punktów :   

Stowarzyszenie "Nadwiślański Świt"

Temat powstał dzięki pomysłowości naszego moda Kłódsona ( jak nie pije to myśli ). Nasze forum postara się współpracować ze stowarzyszeniem. Trzeba będzie nawiązać kontakt z kimś z zarządu. W ogóle to wiecie cokolwiek o tym stowarzyszeniu? Na razie wiem tylko tyle, że zorganizowali akcję sprzątania nad Wisłą ( w pełni udaną ). Teraz aż miło zejść "na murek". Dziękujemy organizatorom! Nareszcie ktoś robi coś kreatywnego.


"– Czy to prawda, że bazyliszka można zabić przy pomocy lustra?
– Prawda, pod warunkiem, że trafisz go nim w łeb. "

Offline

 

#2 2009-05-09 00:06:53

Oli

Administrator

Punktów :   

Re: Stowarzyszenie "Nadwiślański Świt"

Temat powstał dzięki pomysłowości naszego moda Klodsona ( jak nie pije to myśli ).

Hehe to mnie rozbawiło.Melon to co napisałeś jest świetne ;D Wreście "syfu" na "Murku"nie ma


Pomożemy jak nie ja to ktoś inny

Offline

 

#3 2009-05-15 10:28:46

ciocia m

Użytkownik

Punktów :   

Re: Stowarzyszenie "Nadwiślański Świt"

Jeżeli chcecie coś wiedzieć na temat stowarzyszenia. Zarząd to : prezes Robert Rudolf, wiceprezes Małgorzata Nowak, skarbnik Urszula Sawiarska, członek Grzegorz Sawiarski . Na dzień dzisiejszy jest nas 25 osób. Co chcemy zrobić , co tylko będzie w naszej mocy. Zaczeliśmy od sprzątania nad Wisłą. Jesteśmy po wizycie u pana wójta, mamy nadzieje,że na murku pojawią się ławki i stoliki, a przede wszystkim kosze. 16 maja /jutro/ organizujemy kolejne sprzątanie, zapraszam wszystkich chętnych. Jako stowarzyszenie chcielibyśmy działać w różnych dziedzinach . Mamy zamiar zorganizować kilka imprez kulturalnych, myślę zielu ,że dla Ciebie i zespołu tez znajdzie się praca. Zorganizowaliśmy raj d rowerowy połączony z ogniskiem. mamy zamiar w czerwcu wystartować z następną imprezą kulturalną, chcielibyśmy stworzyć boisko  do siatki plażowej i zorganizować turniej. Tak naprawde to wszystko zależy od naszych chęci krok już jest zrobiony teraz następny. Mam nadzieję , że będziemy współpracować. Mnie można znależć zawsze w szkole lub w domu.

Offline

 

#4 2009-05-15 18:26:47

bigiel

Użytkownik

Punktów :   

Re: Stowarzyszenie "Nadwiślański Świt"

Kontakt właśnie został nawiązany. Dodam jeszcze do tego co napisała ciocia m, że Stowarzyszenie potrzebuje ludzi i to ludzi z pomysłami, chcących coś zrobić, zmienić, dodać, odjąć, ale zrobić. :-)) Tak, żeby o działaniach Stowarzyszenia można było powiedzieć, że to "my", a nie "oni". Widzimy się jutro nad Wisłą.
Nadwiślański Świt - Budzimy do działania. ;-)


"Tylko bez polityki, proszę."

Offline

 

#5 2009-07-20 22:48:31

ViVi

Użytkownik

Punktów :   

Re: Stowarzyszenie "Nadwiślański Świt"

Chętnie się przyłączę, choć z daleka - a można? Jak?

Offline

 

#6 2009-07-22 23:21:13

bigiel

Użytkownik

Punktów :   

Re: Stowarzyszenie "Nadwiślański Świt"

Można, a nawet trzeba. Wystarczy np. napisać do mnie emalie. Wtedy ja wyślę deklarację członkowską, którą należy wypełnić i przesłać pod wskazany adres oraz numer konta bankowego. Składka członkowska to 2 zł/miesiąc. Członkiem Stowarzyszenia może zostać osoba pełnoletnia.


"Tylko bez polityki, proszę."

Offline

 

#7 2009-07-25 22:12:28

ViVi

Użytkownik

Punktów :   

Re: Stowarzyszenie "Nadwiślański Świt"

Dzięki

Offline

 

#8 2009-08-03 00:13:56

Oli

Administrator

Punktów :   

Re: Stowarzyszenie "Nadwiślański Świt"

bardzo dobra inicjatywa


Pomożemy jak nie ja to ktoś inny

Offline

 
JNW Jóżefów nad Wisłą FORUM ogólno tematyczne

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
sprężyna płaska prowadząca